Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влак се движи по релсите с висока скорост. Изведнъж излиза от релсите и тръгва през полето. Началникът на влака се обажда на машиниста: - Къде тръгна през полето, бе? За тебе релси няма ли? - Има, ама на релсите имаше човек... - Е, какво като има човек? Нали сме се разбрали - газиш го и продължаваш... - Е, газя го, ама той бяга ...
Шофьори 3,508 прегледа
Следващ →

Още вицове