Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Кети, хапни си парченцето торта. - Благодаря, Жоро, но не искам. - Хапни де! Вкусно е! - Не, благодаря, вечер сладко не ям. - Моля те! - Ама Жоро, аз сладко по принцип не обичам. - Яж тортата, глупачко! Там има пръстен, искам да се оженя за теб!
Годеници 4,925 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стоят и пият американец, руснак и българин. Дошъл дяволът да ги изкушава. Казал на американеца - имам 10 бутилки уиски, колко можеш да изпиеш? - 3. Имам 10 хубавици, с колко можеш да преспиш - с 3. Отива при руснака - имам 10 бутилки водка, колко можеш да изпиеш - 7 Имам 10 девочки, с колко можеш да си легнеш - с 5. Отива и при българина: - Имам 10 бутилки ракия, колко можеш да изпиеш - 11. - Как 11? - Аз си нося една. - Добре, имам 10 хубави жени, с колко можеш да преспиш? - С 11! - Как с 11, аз имама само 10? - Като те гледам и ти не си за изпускане... - Ало, телефон 33-33-33? - Да. - Моля ви се, наберете “Бърза помощ”, пръстът ми се заклещи в шайбата. Защо виждаме светкавицата преди да чуем гръма? - Защото очите ни са по-напред от ушите! Учител по природознание към ученик ж 4-ти клас. Момче към момиче: -Здрасти! Как се казваш? -Станка. -Не та питам с ’ко дойде, а как се казваш. Прибирам се от работа и в началото помислих, че са влизали крадци вкъщи да тършуват. А после се сетих - сутринта си бях търсил чисти чорапи.