Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Погребално бюро „Живот и здраве“ поздравява старчески дом „При нас е хубаво“ с песента „И вие при нас ще дойдете“.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Годеници
- Кети, хапни си парченцето торта. - Благодаря, Жоро, но не искам. - Хапни де! Вкусно е! - Не, благодаря, вечер сладко не ям. - Моля те! - Ама Жоро, аз сладко по принцип не обичам. - Яж тортата, глупачко! Там има пръстен, искам да се оженя за теб!
Годеници
03.10.2017
4,925 прегледа
Следващ →
Още вицове
Стоят и пият американец, руснак и българин. Дошъл дяволът да ги изкушава. Казал на американеца - имам 10 бутилки уиски, колко можеш да изпиеш? - 3. Имам 10 хубавици, с колко можеш да преспиш - с 3. Отива при руснака - имам 10 бутилки водка, колко можеш да изпиеш - 7 Имам 10 девочки, с колко можеш да си легнеш - с 5. Отива и при българина: - Имам 10 бутилки ракия, колко можеш да изпиеш - 11. - Как 11? - Аз си нося една. - Добре, имам 10 хубави жени, с колко можеш да преспиш? - С 11! - Как с 11, аз имама само 10? - Като те гледам и ти не си за изпускане...
- Ало, телефон 33-33-33? - Да. - Моля ви се, наберете “Бърза помощ”, пръстът ми се заклещи в шайбата.
Защо виждаме светкавицата преди да чуем гръма? - Защото очите ни са по-напред от ушите! Учител по природознание към ученик ж 4-ти клас.
Момче към момиче: -Здрасти! Как се казваш? -Станка. -Не та питам с ’ко дойде, а как се казваш.
Прибирам се от работа и в началото помислих, че са влизали крадци вкъщи да тършуват. А после се сетих - сутринта си бях търсил чисти чорапи.