Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Какво значи цифров телефон, аз не съм чувала да има буквен..." Служителка във фирма
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Какво са чули американците от черната кутия на единия самолет разбил се в Световния търговски център?: “Дай и аз да направя едно кръгче!”
Черен хумор
03.10.2017
1,352 прегледа
Следващ →
Още вицове
Никога не плачи за този, който не плаче за теб!
Веднъж в ресторанта поручик Ржевски силно запивал с полковника. Случайно полковникът казал: - Поручик, забелязвам, че Вие често ходите по заведения - едва ли не всеки ден. А виждате ли, на мен за такива неща парите не стигат. - Господин полковник, кажете, а Вие какво правите със заплатата си? - попитал поручикът. - Всичко давам на съпругата си, каквото ми даде - толкова. - Ммм... Явно с жените не умеете да общувате, господин полковник! - замислено казал поручикът - Приближете се до нея, целунете я нежно по шията, погалете й рамото, помолете хрисимо и със сигурност ще ви се отпуснат още няколко излишни рубли. Връщайки се в къщи, полковникът се приближил тихо към жена си откъм гърба и целувайки я по шията, я чува да казва: - Е, какво, поручик? Пак ли свършихте парите?
- Как е папагала ти? - Умря, горкичкия. - От старост ли? - Не от мъка. От както се ожених той не можа да каже повече нито дума.
Две кенгурки си говорят: - Дано днес времето да е хубаво - не обичам детето да си играе вътре.
„Ние самураи си нямаме, но си имаме българки, които са доста по-опасни от тях”, каза Борисов в Япония. После пък един японски вестник показа снимка на Искра Фидосова. Е, не вярвам да дойдат туристи от Япония вече...