Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
От зоопарка избягал слон. На следващия ден в офиса на шерифа се звъни: - Сър! В градината ми стои огромен сив плъх!!! Той къса зелки с опашката си.... - И какво прави с тях? - Сър! ... Няма да повярвате...
Животни 3,732 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибира и заварва жена си да прави секс със най-добрия си приятел. Без да се замисли, вади един пистилет и го застрелва. Жена му се развиква: - Какво правиш? Ти си луд! Идиот! Ако продължаваш така ще останеш без приятели! Учителите са богове, но аз съм атеист... - Мамо - казва синът на престарялата си майка - когато си отидеш, да те погребем ли или да те кремираме? - Нямам предпочитания - отвръща майката - нека е изненада. Не искаш всеки глупак да те мисли за идиот, като за начало спри да гледаш телевизия. Гладен вълк броди из полето. По едно време вижда кон. - Ще те изям! - Не може - отговаря конят. - Защо пък да не може? - пита вълкът. - Защото съм кооперативен! - Че на мен какво ми пука? - Ами, ако изядеш кон на частник, той е сам. Ще те потърси малко да те убие и ще му писне. А в ТКЗС-то има 300 кооператори. Веднага ще те намерят! - Имаш право - казва му вълкът.- А как ще докажеш, че си кооперативен? - Ами на копитото имам печат, можеш да го видиш! Минал вълкът отзад, навел се, за да види, а конят му теглил такъв къч, че се свестил чак след два часа. Конят, естествено, го няма, а главата му ще се пръсне. "И за чий се заврях да гледам - мисли си вълкът - като и без това съм неграмотен?"