Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Баща, майка и малко момченце са застанали пред клетката на слона в зоологическата градина, слонът е възбуден и малкото дете пита майка си с голямо любопитство: -Мамо, мамо, какво е това под слона??? -Нищо маминото...-отговаря възмутено тя. А бащата си мърмори: -То и туй за майка ти е нищо...
Семейни 3,171 прегледа
Следващ →

Още вицове

Господин Иванов е на ресторант със семейството си. След като всички са се нахранили, е останала една наденичка. - Ще ми я увиете ли за кучето? - пита г-н Иванов. Децата радостно възкликват: - Ура! Татко ще ни купи куче! - Знаете ли как се разбива банкомат? - Взимате един ноутбук и един голям чук. Отивате при банкомата и го блъскате яко с чука. Трошите му всичките железарии, стигате до парите, взимате ги и бягате. А защо ви е тогава ноутбука ли? Че какви хакери сте без ноутбук? - Ало, сервитьора! Това супа ли е, бе! Гола водица! - Е, ама поне е гореща. Един мъж всяка вечер се прибирал пиян и жена му му забранила да излиза без кучето, на което имала доверие. На следващата вечер той се прибрал отново пиян. - Пил съм само две бири, ако искаш, питай кучето! - Куче, колко бири изпи мъжа ми? - Бау, бау! Същото се повторило и на следващата вечер: - Пих само две бири, питай кучето! - Куче, колко бири изпи мъжа ми? - Бау, бау! Изведнъж жената се сетила и попитала: - А колко ракии? - Бауууууууу! Двама пияни си тръгват от кръчмата мъртво пияни...По пътя падат в една яма.Опитвали се да излязат,опитвали се,но не могли.Тогава единия казал на другия: -Е брато,аз се пробвам за последен път,ако не успея ще си хода.