Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Кавказ. Високопланински пьт. По камьняците с мька се предвижва огромен КРАЗ. Изведньж на пьтя изскача брадясал планинец и насочва кьм шофьора "Калашников": -Слизай! Шофьора слиза. -Удари си една чикия! -Ама защо бе брат, пари ли искаш, нафта ли? Планинеца зарежда калашника: -Чикия, веднага! Ревейки шофьорчето почва и свьршва, трьгва да си дига гащите. -Пак чикия! -Ама защо бре? - и пак рев, молби-нищо! И така още четири пьти. След последния планинеца се обрьща кьм храстите до пьтя: -Жена, излез бе, излез! Тук един приятел ще те откара до Тбилиси!
Семейни 3,313 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един изобретил апарат, на който светвала червена лампичка, ако в радиус от три метра се появи жена, която е в месечен цикъл. За да провери как работи апаратът, той излязъл от къщи, седнал на една пейка в близката алея и го включил. След малко край него минала една жена и лампичката светнала. Минала втора - лампичката не светнала... По едно време минали прегърнати младеж и девойка. Лампичката веднага светнала. "Брей, помислил си изобретателят, тоя ще се опитва да направи нещо, а момичето няма да му даде! Я да го предупредя!" - Младеж, може ли за малко! - извикал той, а когато оня приближил, продължил тихо - Много ми е неудобно да ти кажа, но твоето момиче е в мензис! - Какво, личи ли ми? - попитал младежът и взел да трие с ръка устните си... Мъж към жена си: - Изглеждаш ми подозрително физиономията ти - или си ми изневерила, или се готвиш да ми изневериш. - Защо или-или, а може и да са двете. Милиционер се прибира у дома. вижда, че жена му плаче, и пита: - Защо плачеш? - Ще имаме дете...но трябва да ти призная..че това ще е съседското дете! - Намерила си за какво да плачеш! Ще го направим много просто - на съседа няма да казваме нищо и ще оставим детето за нас! Вуте и Геле се возили в тролея и по едно време се качил един негър. - Геле, виж маймуна! - провикнал се Вуте. - Аз не съм маймуна, господа. Аз съм студент - казал негърът. - Брей... па и говори! Срещат се ловец и риболовец. Риболовецът се хвали: - Хванах толкова голяма риба, че от опашката й направих метла и жената още мете къщата. Ловецът - Аз пък отидох на лов и застрелях един елен и не щеш ли се показа горския. За да не ме хване дигнах пушката и го застрелях. Изкопах един трап и таман да го зария хоп двама цигани. Не ми трябват свидетели - дигнах пушката и ги застрелях. Таман да ги зария хоп един рейс пионерчета. - Е, и? - казал риболовецът. - Намали малко от рибата, щото ще застрелям и пионерчетата - казал ловецът.