Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вървели двама полярни изследователи из ледовете на северния полюс и спорели оживено. По едно време видели някакъв ескимос и се завтекли към него. - Чакай да ти зададем въпрос. Ти бял човек виждал ли си? - Да, нали вие сте бели. - А черен човек виждал ли си? - Да, само веднъж но съм виждал. - А бял отпред и черен отзад виждал ли си? Ескимоса се замислил малко и отговорил отрицателно. - Видя ли, бе? Аз като ти разправям, че сме чукали пингвин ти не ми вярваш.
Разни 2,306 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Ганьо българина, американеца и турчина си вървели по пътя, а насреща им Дявола. Дявола им казъл: - Хайде да играем една игра - който се изпразни най - много ще го позлатя, а другите ще ги убия. Съгласили се тримата мъже, Дявола им дал по едно списание и те отишли да видят кой повече ще се изпразни. По едно време взели да се връщат. Американецът се върнал с едно бурканче, турчина се върнал с една кана, Бай Ганьо идва и не носи нищо. Дяволът попитал българина : - Ти защо идваш празен - не можа да свършиш ли? А нашият човек отговорил: - Че кой казва, че идвам празен, ей Пешо я докарай цистерната !!! - Слизате ли на следващата спирка? - Не. - Язък. Толкова хубава спирка. - Какво ще стане, ако чифтосаме мечка с скункс? - Мечо Пръц... Руската телевизия: утре са изборите, спечели Путин! Сираков хванал златната рибка и тя му заговорила: -Моля те, пусни ме, ще ти изпълня едно желание! -Добре. Искам да стана много богат. -Аааа не, това е много трудно, искай нещо друго. -Добре. Искам Левки да се представи добре в европейските турнири? -И колко богат точно искаш да станеш?