Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пусни нещо на свобода, ако то се върне, значи е твое... ако не - никога не е било!
Бисери 3,299 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две борчета вървят и си говорят, единия пита: - Абе брато, кой ден сме днеска? - Ми де да знам, те постоянно ги сменят! Блондинка се моли: — Господи, не искам нищо за себе си! Моля те дай на мама хубав и богат зет! Говорят си бикът и лъвът и по едно време лъвът казва: - Айде аз ще тръгвам, че жената ще ме дере. - Хахахаха, царят на животните го е страх от жена му - отговорил бикът - Ще умра от смях! Мен от жената не ми пука ама хич. - Да - отговорил лъвът - и моята да беше крава...и на мен нямаше да ми пука... - Господин Браун, да не сте болен? - Откъде накъде? - Ами вчера ви видях да излизате от аптеката. - Интересно какво ли щяхте да кажете, ако ме бяхте видели да излизам от гробищaтa? В панелен блок се чува от първия етаж: - Айде бе Ленче, пусни ми! - Няма бе Митко, не мога - Айде бе Ленче... - Няма бе... - Айде дееее... - Е няма пък.... По едно време се чува от осмия етаж: - Айде ма Ленче пусни му, че входа от вас не може да заспи, я виж кое веме е!