Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка пита приятел: - Как се превежда i dont know? - Не знам - Странно, когото и да питам никой не знае.
Блондинки 3,085 прегледа
Следващ →

Още вицове

- За бъбреци пия бира. За храносмилане - бяло вино. За ниско кръвно - червено вино. За високо кръвно - коняк. При настинка - водка. - А вода не пиеш ли? - Не знам, още не съм имал такава болест Попитали Радио Ереван: - Става ли от Симеон еврокомисар? - Става, - отвърнало радиото, -но не комисар, а комисионер. Научил Иванчо, че всички възрастни си имат някакви тайни и можело много лесно да ги изнудиш - само им казваш "аз знам всичко". Прибира се Иванчо у тях и казва на майка си: - Аз знам всичко! - Ау... Ето ти 20 лева, само не казвай на баща си. Иванчо доволен прибирал парите и отишал при баща си: - Тате, аз знам всичко! - На ти 50 лева, само не казвай на майка си! Прибрал и от него парите. Решил да се пробва и с други хора. Видял съседа: - Аз знам всичко! Съседът се просълзил и казал: - Ела тогава прегърни истинския си баща, сине! ББ е на урок по английски и преподавателката му пуска репликата на Христо Стоичков: "Съмтаймс уин, съмтайм ю люн.." и го пита: - Кое е неправилното? ББ отговаря: - Липсва: "съмтаймс наравно" На преглед при лекаря: - Имате високо кръвно. - Това е защото много ходя за риба... - Как така? Риболовът би трябвало да успокоява? - Ами аз ходя на забранено място.