Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Българите вече сме в състояние да направим от реалността приказка...вярно засега само от най-страшните.
Бисери 3,101 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дама в Макданолдс: - Искам двоен чийбургер, бигмак, голема порция картофки, млечен шейк, ягодов пай. Служителя: - А липосукция да включим ли в сметката? Не удряй без нужда: мнозина от живите заслужават смърт. А някои от мъртвите заслужават живот. Можеш ли да им го върнеш? Тогава не бързай. Не раздавай смърт в името на правосъдието, зад което криеш собственния си страх. И най-мъдрите не виждат нишките на съдбата. Знанието е Светлина, но по-добре да си стоя на сянка. Волен Сидеров и неговите охранители отиват в заведение. На вратата го посреща сервитьорът и му казва: - Добър вечер, Г-н Сидеров! Но сега всички маси са заети. Спокойно, ше уредя някоя. - Няма нужда! -отвръща високомерно Волен Сидеров. - Ние си носим. - Докторе, какво да правя? По цяла нощ сънувам, че съм крава и преживям трева. - Еее, голяма работа… Няма страшно. - Как няма страшно бе, докторе? Сутрин като стана половината дюшек го няма.