Гинеколог след тежък работен ден,пътува в автобуса, а срещу него бабичка разказва нещо на жената до нея и се хили, с беззъбата си уста.Докторът не издържал и казал:
-Бабе,не се усмихвай моля те,че ми напомняш за работата.
Проповедникът се приближава към таблото за обяви и написва: "Аз се моля за всички." Адвокатът пише под него: "Аз защитавам всички." Лекарят добавя: "Аз лекувам всички." А обикновеният гражданин резюмира: "А аз плащам на всички."