Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един програмист отишъл на гости на свой приятел - пиaнист. Полафили, попийнали и пиaнистът решил да покаже на приятеля си своето ново пиано. Седнал той и се разсвирил. След около час приключил с репертоара и се обърнал към задрямалия си гост: - Е, какво ще кажеш? Програмистът отворил едно око и отговорил: - Абеее… Малко е тъпо това, че клавишите не са надписани, но от друга страна много ме изкефи, че Shift-a се натиска с крак.
Програмисти 3,548 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чукчата се прибира у дома: - Жена, стоплила ли си чая? - Да. Налива му чай, чукчата опитва - студен. Ядосан го излива на главата на жена си и излиза от стаята. Жената стои и си мърмори: - Добре че не го бях стоплила, щеше да ме изгори. - Казваш, че си се оженил в петък при това тринадесети? Не си ли суеверен? - Вече съм. Племе току-що покръстени индианци решават да пренебрегнат божията заповед "Не убивай" и изравят томахавката на войната срещу съседното племе. Започват да се боядисват с цветовете на войната - ръце, лице, гърди, крака и т.н. По някое време един индианец се сеща: - Чакайте, бе! Нали сме вече християни? - Е и, какво от това? - Ами чувал съм, че те си боядисвали и яйцата... Кучето ми е съвсем глупаво. Аз му казва - донеси вестника, а то отива в кухнята и почва да вари супа. Влак върви по релсите с висока скорост. Изведнъж излиза от релсите и тръгва през полето. Началникът на влака се обажда на машиниста: - Къде ръгна през полето, бе. За тебе релси нема ли? - Има, началство, ама на релсите имаше човек... - Е кво като има човек, газиш го и продължаваш.. - Е гази го, ама той бега през полето..