Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Зайо седи на пьн в гората и си пили ноктите. Минава лисицата. - Зайо, какво правиш? - Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. Лисицата се зачудила и си тръгнала. Минава вълкът. - Зайо, какво правиш? - Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. Вълкът и той се почудил и си тръгнал. Минава мечката. - Зайо, какво правиш? - Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. И мечката си тръгнала. Из гората се понесла мълва. Даже и лъвът разбрал, ядосал се и решил да види каква е работата. Отишъл при Зайо. - Зайо, абе ти какво правиш? - Абе, нищо. Пиля си ноктите и си говоря глупости.
Животни 3,260 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един млад мъж се явява на изпит за полицай. Вечерта се прибира вкъщи радостен. - Тате, тате, приеха ме. Вече съм полицай. - Чудесно, моето момче. Трябва да го отпразнуваме. Седнали на масата да празнуват. - Какъв беше въпросът на изпита, сине? – попитал бащата. - Колко е 3 по 7? И аз отговорих 20. - Но, сине, 3 по 7 е 21. - Може и така да е, тате, но аз бях най-близо до верния отговор. Голата истина за нашия живот: * по-добре да си гладен, отколкото да ядеш без апетит * по-добре да си гол, отколкото да си лошо облечен * по-добре да си болен, отколкото недоизлекуван * по-добре да си мъртъв, отколкото да си недобит и накълцан * по-добре да си плешив, отколкото лошо подстриган * по-добре е да си с безсъние, отколкото сън с кошмари * по-добре да си пиян, отколкото да пиеш безалкохолна бира Понякога хората, които очакваш да те ритнат, докато си на земята, ще бъдат тези, които ще ти помогнат да станеш пак. Двама дебили си говорят пред един небостъргач: - Ако скочиш от върха му, ще падаш поне 5 дена - казал единият. - A ще умреш ли? - попитал другият. - Ами сигурно - отговорил първият. - Това са си цели 5 дни без храна и вода! Прибира се Иванчо, а баща му го пита: - Е, как мина днес в училище? Иванчо обидено: - Аз с баща-двойкар няма да разговарям.