Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Всеки президент на ДС-то клиент.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Иванчо се разхожда с баща си. Срещат някакъв човек и Иванчо му казва: - Здравей! Баща му: - Откъде познаваш този човек? Иванчо: - Той е от инспекцията по чистота. Всеки ден, когато отидеш на работа, той идва у дома и пита мама: "Чисто ли е?"
Разни
03.10.2017
1,918 прегледа
Следващ →
Още вицове
Живяли двама братя-мафиоти. И двамата участвали в престъпления. Но накрая единия го убили. Когато подготвяли опелото останалия жив брат поискал в църквата да кажат за брат му: "Той беше светец" Отговорили му, че това е невъзможно. Тогава брата извадил една пачка и казал, че ги дарява на църквата. Тогава му обещали, че желанието му ще бъде изпълнено. На следващия ден на панахидата било казано: " Този човек беше човек на дявола. Мамеше всички, включително жена си. Грабежите и убийствата бяха в кръвта му. Но в сравнение със своя брат, ТОЙ БЕШЕ СВЕТЕЦ".
Един каубой се разхожда в дивия запад. По едно време вижда индянци и вика: - Е***а ми мамата тия са. - Не, не не са още! - обажда се вътршния му глас. - Е как не са бе? - Ми гледай сега. Убий вожда - продължава да говори гласа. - Аааа как така? - Айде убивай го. Ще видиш после. Дига каубоя пушката и БУМ, вожда пада мъртав... - Ето на убих го. И са кво? - пита каубоят гласа. - Еми е са вече наистина ти е***а мамата.
Лекар-психотерапевт лекува болен с хипноза: - Повтаряйте след мен: аз съм здрав, аз съм здрав, аз съм здрав… И накрая: - Сеансът струва двадесет лева. Пациентът: - Повтаряйте след мен: на мен вече ми платиха, на мен вече ми платиха…
Собственик на магазин за облекла се връща в магазина след обяд и забелязва, че дясната ръка на един от продавачите е превързана. Преди да успее да го попита нещо, той радостно съобщава: - Шефе, току що продадох уродливия костюм, който висеше в ъгъла! - Имаш предвид онзи розовият, с кривите тегели, който ставаше само за обличане на бостански плашила? - Точно него продадох! - Браво! А аз мислех, че никога няма да успеем да го продадем. Та това беше най-уродливия костюм на света! Впрочем, какво ти има на ръката? - Това е друга работа. След като продадох костюма, кучето-водач на човека ме ухапа по ръката...
Учителката влиза в клас, придружена от двама непознати. - Деца, това са двама геолози, казва тя. - А ти, Иванчо, ще заведеш господата до мястото, където си намерил онези хубави лъскави камъни. - Днес не може, госпожице! - Защо? - Защото днес музеят е затворен!