Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек си имал папагал - пияница. Много пиел този папагал. Излиза един ден човека и казва: - Ако ми изпиеш пиенето за купона довечера, ще ти отскубя перушината! Прибира се след няколко часа и гледа - по земята се търкалят празни бутилки, смрад, мръсотия, а папагала лежи, скубе си сам перата и повтаря: - Ебал съм я и тъпата перушина и целия купон…
Животни 4,011 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малкият Иванчо, се прибира в къщи и казва на майка си. - Днес написах на дъската една дума с 3 букви. Майка му без да го пита му удря един шамар. Иванчо седи и плаче. Прибира се баща му и го пита защо плаче. - Днес написах на дъската една дума с 3 букви, а мама ми удари шамар. - Каква дума написа? - Дом. Бащата отива при майката, удря и шамар и казва. - За дома, трябва да мислиш, за дома... - Тате, а какви са всички тези хора с тези хубави коли? Небръснат мъж с подпухнало лице погледна с непризън към многочислените скъпи западни коли, изплю загасналия в устата му фас и каза: - Крадци са това, сине, крадци и бандити. Кръвта на народа изпиват! Паразити! Да вървим, сине! Помниш, ако ни спре полицията? - Да, тате, намерили сме сака и не знаем какво има в него. Младеж предлага брак на приятелката си, която категорично му отказва. Той: - Добре, ако не се ожениш за мен ще се обеся на дървото пред дома ви. - Оооо, я стига моля ти се, знаеш татко как мрази да висиш пред вратата. Военна комисия... Лекарят гледа с изумление полуметровия член на поредния донаборник... -Не съм си и помислял , че човешки член може да е толкова дълъг! -Дребна работа! Моите братя имат по дълги! -Браво, браво! Трябва да благодарите на баща си, че ви е надарил толкова! -Не на баща си, а на майка си благодарим! -Майка ви не може да ви надари, а само по бащина, мъжка, линия :баща, дядо, прадядо! -Да, бе, да! Мйка ни е едноръка, и като ни е къпала за какво мислите, че ни е държала? ! Изпит за професионална пригодност в Н-то РПУ. Показват снимка на човек в профил. Задачата е да се отбележат особените белези. Влиза първият: - Човекът е с едно ухо! Влиза втория: - Човекът е с едно ухо! Третият: - Този носи контактни лещи! Проверяващият гледа в досието - вярно: - Браво! Как познахте? - Ами, човекът е с едно ухо, как да сложи очила?