Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Трима се срещат в рая и си разказват как са умрели. - Аз - казва първият - се прибирам вкъщи и гледам жена си гола в леглото, и почвам да търся любовника. Не мога да го намеря, хващам хладилника и през прозореца. Стъклото се чупи и едно стъкло попада в окото ми, и умрях... - А пък аз си ходя най спокойно - продължава вторият - и по едно време един хладилник пада върху мен и ме смачква. Третият започва: - Аз както си седях в хладилника...
Семейни 3,587 прегледа
Следващ →

Още вицове

Неделно утро в семейство: - Скъпи, само бързичко да погледна в Интернет? - Аха! Децата за вечеря сам ще нахраня. - Циганин и негър падат от петнадесеттия етаж! Кой ще падне пръв??? - НА КОЙ МУ ПУКА? Във влак пътували поп, съдия и обикновен човечец. Станало дума кой от тримата е най-важен. Попът казал: - Който ме срещне, ми казва ваше преосвещенство. Съдията казал: - Мен пък, като ме срещне някой, ми вика ваше превъзходителство. Дошло ред и на третия спътник, който казал: - А бе, не се карайте, няма по-важен от мен. Аз, като вляза някъде, ме посрещат с "Господи, пак ли си ти!". Един ден се провело цирк на центара на едно село в града... Клоулнът излязъл на сцената с един слон и казал давам по 1 000 000 000 евро на този който накара слона да каже ДА и НЕ. Излязъл на сцената един мангал и казал да загасят лампите... Загасили те лапмпите и циганина започнал да бие слона с една лопата... Като светнали лампите клоулнът казал на мангала! Сега да чуем как слона ще каже ДА и НЕ... И мангала попитал слона: - Искаш ли да взема лопатата ве? Слона казал: НЕ! - Искаш ли да убия клоулна ве? - ДА!:Д :Д :Д "Правец 8-ца" - мирна главица!