Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
А знаете ли, че правенето на секс повече от 256 пъти в годината води до две тежки заболявания? Първото - това е загуба на памет, а второто...не помня.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Борци
- Eдин борец се облегнал на една стена и тя паднала. Какъв е изводът? - По-умният отстъпва.
Борци
03.10.2017
3,294 прегледа
Следващ →
Още вицове
Живей с кеф, защото с кеф си направен!
През девет реки зад десетата, през девет планини в десетата, през девет страни в десетата, имало едно време една ламя - добрата ламя Спаска. Събудила се тя една сутрин и си рекла: - Що живея толкова далече?
Съсед гледа в двора на комшията голямо поле за тенис-корт, а на корта играят Борис Бекер и неговия комшия, пък Андре Агаси им гони топките. Учуден съседът отива при него и го пита: - Абе комши, к`во стаа тука бе? Той му отговаря: - Като ходих вчера за риба хванах златната рибка и... Без да дочака обяснението, съседът хукнал да хване и той златната рибка. Като я хванал си пожелал цялата му къща да е в ЗЛАТО. Върнал се и к`во да види цялата му къща в БЛАТО. Отишъл той веднага при комшията и му се заоплаквал: - Комши, виде ли к`во стана? - Видех, ама тя не чува добре и за това..., аз да не мислиш, че съм си пожелал да имам голем ТЕНИС...!
Трима шишковци германци дошли в България, но не знаели български, затова се резбрали, кой каквото чуе да го запомни. Вървели, вървели и чули едно хлапе да им се подиграва: - Трима шишковци германци, трима шишковци германци... Първия го запомнил и продължили. Насреща им баба, която им вика: - За 10 ст. семки, за 10 ст. семки.. Вторият го запомнил. Влезли в една кръчма и там чули един да вика: - Готово бе баджанак, само дай вино и ракия. Третитя го запомнил. Стигнали до една пейка да си починат, но одолу на пейката имало умряла бабичка и един полицай ги пита: - Кой уби бабичката? Първия казал: - Трима шишковци германци. - Защо я убихте? - За 10 ст. семки. - Вие знаете ли, че ще влезете в затвора? - Готово бе баджанак, само дай вино и ракия.
Върви си една мутра и гледа - жаба! Взима я, а тя му проговаря: - Виж к`во, аз не съм обикновена жаба, аз съм принцеса. Ако ме целунеш ще видиш в каква хубавица ще се превърна. Взел жабата и я сложил в джоба си. Повървял малко и я извадил. Пак почнала тя: - Целуни ме и... И така няколко пъти. Ядосала се жабата: - Няма ли да ме целунеш най-после!!! - Виж сега - На мен принцеса не ми требе, ама говоряща жаба по ме кефи!