Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Eдин борец се облегнал на една стена и тя паднала. Какъв е изводът? - По-умният отстъпва.
Борци 3,294 прегледа
Следващ →

Още вицове

Живей с кеф, защото с кеф си направен! През девет реки зад десетата, през девет планини в десетата, през девет страни в десетата, имало едно време една ламя - добрата ламя Спаска. Събудила се тя една сутрин и си рекла: - Що живея толкова далече? Съсед гледа в двора на комшията голямо поле за тенис-корт, а на корта играят Борис Бекер и неговия комшия, пък Андре Агаси им гони топките. Учуден съседът отива при него и го пита: - Абе комши, к`во стаа тука бе? Той му отговаря: - Като ходих вчера за риба хванах златната рибка и... Без да дочака обяснението, съседът хукнал да хване и той златната рибка. Като я хванал си пожелал цялата му къща да е в ЗЛАТО. Върнал се и к`во да види цялата му къща в БЛАТО. Отишъл той веднага при комшията и му се заоплаквал: - Комши, виде ли к`во стана? - Видех, ама тя не чува добре и за това..., аз да не мислиш, че съм си пожелал да имам голем ТЕНИС...! Трима шишковци германци дошли в България, но не знаели български, затова се резбрали, кой каквото чуе да го запомни. Вървели, вървели и чули едно хлапе да им се подиграва: - Трима шишковци германци, трима шишковци германци... Първия го запомнил и продължили. Насреща им баба, която им вика: - За 10 ст. семки, за 10 ст. семки.. Вторият го запомнил. Влезли в една кръчма и там чули един да вика: - Готово бе баджанак, само дай вино и ракия. Третитя го запомнил. Стигнали до една пейка да си починат, но одолу на пейката имало умряла бабичка и един полицай ги пита: - Кой уби бабичката? Първия казал: - Трима шишковци германци. - Защо я убихте? - За 10 ст. семки. - Вие знаете ли, че ще влезете в затвора? - Готово бе баджанак, само дай вино и ракия. Върви си една мутра и гледа - жаба! Взима я, а тя му проговаря: - Виж к`во, аз не съм обикновена жаба, аз съм принцеса. Ако ме целунеш ще видиш в каква хубавица ще се превърна. Взел жабата и я сложил в джоба си. Повървял малко и я извадил. Пак почнала тя: - Целуни ме и... И така няколко пъти. Ядосала се жабата: - Няма ли да ме целунеш най-после!!! - Виж сега - На мен принцеса не ми требе, ама говоряща жаба по ме кефи!