Бизнесмен се прибира към къщи , когато на едно от най - натоварените кръстовища в Лондон попада в задръстване.
- По дяволите. - казва си той.
- Задръстването днес е по-лошо от всякога. Нищо не се движи.
Изведнъж забелязва полицай, който се разхожда от кола на кола и го вика при себе си. Сваля стъклото и го пита:
- Извинете, каква е причината за задръстването?
- Стив Макларън е спрял по средата на магистралата. Казва, че ще се полее с бензин и ще се запали.
- Но, защо?
- Уволнили го от поста треньор на националния отбор. Казва, че никой не го обича и сега няма да има пари да издържа семейството си. Сега обикалям и събирам дарения за него.
- И колко събрахте до тук?
- Ами, само 300 литра бензин, но едни момчета още източват.
В една къща всичко било развалено! Жената винаги казвала:
"Мъжо оправи стола". Мъжът отговарял:
"Да не съм дърводелец!". "Мъжо, оправи мивката!"
-"Да не съм водопроводчик!". Един ден мъжът отишъл в командировка. Като се върнал заварил всичко подредено и поправено. Попитал жената:
"Жено, какво става тука? Ти ли поправи всичко?"
Жената отговотила:"Не бе, съседа ги оправи. Поиска или да му направя торта или да спя с него."
"И ти му направи торта нали?"
"Да, да, да не съм сладкарка?"