Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Гошо при доктора: - Докторе, кастрирайте ме! - Да не сте луд! - Много ви моля, докторе, направете ми кастрация. - Е, щом толкова държите. Гошо и Пешо: -Гошо, ти имунизира ли се? - Ей, тва ли беше думата!
Лекари 4,040 прегледа
Следващ →

Още вицове

Карала си една фолк звезда колата с 200 км/ч и си слушала радио Сигнал+. По едно време по радиото съобщили следното: - По магистралата София-Пловдив се движи луд със скорост от 200 км/ч. Пазете се и карайте внимателно! Като чула съобщението докрай певицата извикала: - Що лъжете, бе! Много са, много са!!! Неопитна младоженка се ядосала на похотливото държане на съпруга си и яростно го упрекнала. - Настоявам да се държиш по-цивилизовано в леглото! - обявила тя. - Все едно сме на маса в ресторант. Развеселен от формалността на булката, младоженецът пригладил разрошената си коса и внимателно се пъхнал под чаршафите. - Така по-добре ли е? - попитал той насмешливо. - Да - кимнала тя. - Много по-добре. - Чудесно, скъпа - прошепнал мъжът. - Би ли била така добра, ако обичаш, да ми подадеш задника си? - С какво се занимаваш? - Искам вкъщи! Много искам!!! Ето с какво се занимавам в работата! Пиян пътува в препълнен автобус и се опитва да започне разговор: — Хубаво време, а? Никой не отговаря. — Май пролетта е дошла… Никой не отговаря. — А слънцето как грее… Пак никой не отговаря. — Е, като няма никой, ще се изпикая… - Що е това депресия ? - Да си купиш обръч и да ти е тамън.