Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишъл чукча в Москва в ГУМ.Гледа продават нещо непознато.Продавачката му обяснява: -Това е бельо.Много е хигиенично и топли. Купил си чукча един чифт слип,обул го.Тръгнал си за тайгата ,но нещеш ли му се присрало.Надигнал си щубата и клекнал.Изсрал се погледнол гледа няма нищо на снега и си казал: -Леле ама то наистина е много хигиенично!седнал в шейната и казал: - И топли!
Чукчи 6,732 прегледа
Следващ →

Още вицове

Преподавател по математика от 73 СОУ, във вихъра на решаването на задача: - Това, тук долу, няма да си го пипам, защото ще ми трябва за по-нататъшното развитие на действието. Пожар в къщата. Голяма суматоха. Жената тъкмо да извика за помощ и е прекъсната от съпруга си: - Шшшшшт, ще събудиш майка си, ма ... - Къде беше цялата нощ? - В моргата! - Гад такава! А беше обещал, че повече няма да се срещаш с твоята паталогоанатомка. Седят две блондинки е едно кафене. На едната звъни телефона, но тя не отговаря. Другата: - Отговори, де! - Не звънят на мен. - А на кой? Нали това е твоя телефон? - Но аз не съм казвала на никой, че съм тук! Семейство честват 50 годишния си юбилей. Мъжът се прибира подарява роза и казва: - Скъпа когато беше на 20 години беше красива като тази роза. После и подава една бутилка шампанско: - Когато беше на 30 години беше буйна като това шампанско. След това и дава кутия бонбони и казва: - Когато беше на 40 беше сладка като тези бонбони. Накрая вади бурканче кисело мляко и й казва: - Мила сега пък когато си на 50 години си кисела като туй мляко. Съпругата обидена от тези негови думи отвръща: - Когато бях на 20, като тази роза ти я подаряваше на други. На 30 бях буйна като туй шампанско но ти го пиеше с твоите приятели. На 40 години бях сладка като тези бонбони но ти беше диабетик. А сега когато съм на 50 и съм кисела като това кисело мляко защо мама му стара няма една краставица да направим един таратор?