Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишъл чукча в Москва в ГУМ.Гледа продават нещо непознато.Продавачката му обяснява: -Това е бельо.Много е хигиенично и топли. Купил си чукча един чифт слип,обул го.Тръгнал си за тайгата ,но нещеш ли му се присрало.Надигнал си щубата и клекнал.Изсрал се погледнол гледа няма нищо на снега и си казал: -Леле ама то наистина е много хигиенично!седнал в шейната и казал: - И топли!
Чукчи 6,733 прегледа
Следващ →

Още вицове