Двама наркомани седят и пушат. По едно време единият казва:
- Имам чувството, че се издигам в рая.
Другият ядосан:
- Значи пак са ни пробутали райграс...
Иванчо купил от аптеката нова марка презервативи "Олимпийски". Прибира се и ги показва на Марийка.
- Е, кво им е олимпийското, Иванчо!
- Ами, те са златен, сребърен и бронзов!
- Тази вечер кой ще сложиш?
- Естествено златния..
- Сложи, моля ти се много, сребърния - един път и ти да свършиш втори...