Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Кучи син! Съсипа ме! Всичко изгубих! Къщата, апартамента и съм пред окончателен фалит...мислех, че сме приятели, но съм грешал, как можа да ми го причиниш това?! Радвам се, че си в затвора и се надявам там да си поседиш дълго" Господи, това беше много напечена игра на монополи.
Бисери 2,998 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво си мислят учителите на 15-ти септември? - Защо всеки път цветя, не може ли някое левче... Върви си лъвът из гората, а насреща му лисицата плаче. - Защо плачеш? - Заекът ме излъга и ме наеба… - Гледай го ти! - казал лъвът и продължил. Среща вълка - и той плаче. - Какво ти се е случило? - Заекът ме излъга и ме наеба… - Виж го ти хитрецът! Продължил нататък и среща мечката - също плаче. - Какво е станало, защо плачеш Мецо? - Заекът ме излъга и ме наеба… - И тебе ли? Ще я видим ние тая работа! Продължил нататък лъвът и гледа - заекът стои до една дупка и мисли. - Абе Зайо, ти цялата гора си наебал - бива ли такива работи? - Остави се лъвчо, това са бели кахъри. Тука в тая дупка има злато, а аз не мога да го стигна, ащото са ми къси лапите… - Къде, къде - казал лъвът, навел се и бръкнал в дупката с лапи…. - Ах, ти хитър заек!!! Стоят си трима приятели и си говорят, и тогава единият каязал: -Абе да знаете моята тъща като почина и ние и взехме най-хубавото място на гробищата, точно под един вековен дъб. Тогава и вторият казал: - Абе и моята тъща като почина и взехме много хубаво място на гробищата, точно под един орех. Третия мислил, мислил, извадил мобифона си и звъннал на тъща си: -Ало, майко какво правиш. -Ами какво да правя, нищо ослушвам се тук за някоя клюка. -Ослушвай се, ослушвай се, ама ти докато се ослушваш те хората взеха хубавите места! Два коня пасат кротко на ливадата.Единият вдига глава и казва: -Хайде да отидем по-нагоре,там тревата е по-сочна. -Млъкни бе,идиот,конете не говорят-засякал го другият. Наближава Коледа. Студент от технически ВУЗ решил, че би било добре да има в квартирата си елхичка. Сложил под якето си малка брадвичка и отишъл в близкият парк. Не след дълго търсене видял прекрасна елхичка. Огледал се и тъкмо да замахне и я отсече, тя му проговорила с човешки глас: - Моля те, недей да ме сечеш и аз ще ти изпълня три желания. Студентът не мислил дълго и казал първото си желание: - Направи така, че хазайката ми да не ми иска повече наем. - Готово - казала елхичката - хазайката повече няма да ти иска наем. - Второ, да нямам повече проблеми с изпитите -казал студентът. - Готово -казала елхичката -изпитите ти вече са взети. - Трето, да си хвана едно готино гадже от нашият ВУЗ. Замислила се елхичката и тъжно въздъхнала и казала: - Сечи, сечи!