Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кара си Пешо Газ-ка и си свирка. Изведнъж пред него изскача лъскав мерцедес, Пешо набива спирачките, но удря мерцедеса. Излизат от него четирима яки мутри и шефа им започва да се заканва: - Е сега ще те счупиме от бой! Пешко се уплашил и започнал да се обяснява: - Не може така! Не е честно! Вие сте четирима, а аз съм сам! Позамислил се шефа на мутрите и казал: - Компир, бегай от него! Окопитил се Пешо и започнал да обеснява на побеснялата мутра, че пак няма да е честен боят - сега ставали 3-ма на 2-ма. Позамислило се пак борчето и казало: - Жица, бегай и ти от него... Пешо се изхитрил: - Сега вие сте по-малко! Пак няма да е честен боят. Това вече вкарало горката мутра в дълбок размисъл... След 2-3 секунди изръмжал: - Ей, ти с Газ-ката! Я бегай, че може да се степаме от тебе!
Борци 2,365 прегледа
Следващ →

Още вицове