Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един ден професор по психология в колежа поздравява новия си клас. Стои пред тях и казва: "Който от вас се смята за глупав моля да стане". След минута мълчание един младеж става. "Добре, значи вие се смятате за слабоумен?", пита професорът. Момчето отвръща: "Не сър, аз просто не искам да ви гледам как стоите само вие прав." По време на изпит се оказва, че студентът не знае нищо. Накрая, за да не пише двойка професорът поставя такова условие: - Колега, ако успеете да ми зададете такъв въпрос, на който да не мога да отговоря, ще Ви пиша тройка. Студентът помислил малко, и накрая попитал: - Според вас, възможно ли е крава да забременее от човек? Професорът мислил доста дълго, и накрая решил да се посъветва с другите си колеги. Излязъл от кабинета и попитал първите, които срещнал: - Колеги, според вас възможно ли е крава да забременее? Професорите го погледнали изпод очилата си и възкликнали: -Боже Господи, колега, в какво сте се забъркал???
Студентски 3,421 прегледа
Следващ →

Още вицове

Автомобила - това не е разкош, а средство за предвижване на любителите на разкоша. В училището учителката задала въпрос на класа: какво работят вашите родители? На Петя баща й - шофьор, на Гошко майка му - доктор, а Иванчо отговаря: - А тати работи в стриптийз клуб - музикант. Учителката изпада в ужас и вечерта отива на гости на семейството. Вратата се отваря, бащата - дребен, плешив тип с големи кръгли очила, в апартамента навсякъде висят кабели, тонове микросхеми. Учителката го пита: - Вашият син, Иванчо, каза че работите в стриптийз клуб - музикант? Ама вярно ли е? Таткото отговаря: - А Вие мислите ли, че първокласник ще разбере, че баща му е специалист по протоколи TCP/IP в ethernet мрежите, на микро ниво? Лекар си тръгва от болницата преди уикенда и казва на пациентите: - Приятен уикенд, довиждане. Аааа.. Петров... сбогом! Два бански костюма стоели на припек.Единия се задавил, а другия го пита: - Добре ли си? - Добре съм, просто ми влезе косъм в устата. Жената не се удря дори и с цвете, защото ще те попита за коя си го купил.