Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо блондинката отваря киселото мляко в магазина? Защото на него пише "Отвори тук".
Блондинки 3,045 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Хепитудей? - Да, щастлив съм, що? - Не бе, Хепито дей? Учителката по география пита Иванчо дали знае нещо за Панамския канал. - Не, - отговаря Иванчо, - по нашата кабелна няма такъв канал. На самотен остров попаднали двама корабокрушенци. Единият носел чувал злато, а другия – петел. Първият пригладнял и казал: — Хайде да играем на продавачи и купувачи. — Добре – отвърнал другият. Почнали да се търгуват: — Я, колко красив петел! За колко го продаваш? — За един чувал злато. — Много скъпо! — Ами, виж някъде, ако има по евтин… - Полиция! Отворете вратата! - Не, ще ми се карате. Един мъж имал запек. Влязъл в кенефа и заседнал там. Жена му след един час забравила вече за него и минавайки покрай кенефа загасила лампата. Отвътре се чул адски рев. -Кво стана бе? Забравих, че си вътре и загасих лампата.- притеснено запитала жената. -Ти ли беше ма, да ти ....? Аз помислих, че от напъване съм ослепял.