Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Може ли да си пожелаеш нещо, ако видиш падащ Windows? - Може, но желанието ще се изпълнява с бъгове.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Отивате във фитнеса и усърдно сваляте излишни килограми. Но даже не подозирате, че те търпеливо ви чакат вкъщи, скрити в хладилника.
Бисери
03.10.2017
2,957 прегледа
Следващ →
Още вицове
Технологични новини: Учените от Пентагона са изобретили ново химическо оръжие. Кодовото название на оръжието е \"Виагра-газ\". Ефектът от новото оръжие е следният: след разпръскване от самолет над бойното поле, вражеските войници не могат да се придвижват пълзешком.
Чукчата стои на пост. Пристига проверяващ офицер. - Редник, мирно! Колко човека има във вашата рота? - Седемдесет, другарю майор! - А колко са в батальона? - Двеста и петдесет, другарю майор! - А с какво се занимавате? - Охраняваме ядрени складове, другарю майор! - Редник, мирно! Как може да ми разказвате такива работи? Ами ако съм шпионин? - Мамка ти шпионска! Автоматен откос…
Мутра отива в офиса със зачервени подпухнали очи. Шефът пита: - Репа, к`во си правил цела нощ, бе? - Мани шефе, цела нощ бех у гаджето и чуках. - Е, к`во се оплакваш, бе, направо си е било кеф, а? - Абе остави ти тая работа, тая не ми отвори!
Двама приятели си говорят: - Знаеш ли защо презрелите зелки се цепват отгоре? - Не. - Ами и на тебе да ти наврат такъв чеп у задника и ти ще цъфнеш, като нея.
- Въобще не искам да кажа, че майка ви готви лошо! Но мисля, че започвам да разбирам, защо се молите преди ядене!