Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Стоят си значи една компания борчета на една маса и се разплули като желета. По едно време звъни някакъв мобилен телефон. Единият от борците вдига и казва : - Да... кажи миличко ..трябват ти пари да излезеш по магазините?...хм..1000 марки...няма проблеми, нали знаеш къде са парите - вземи си! - и затворил. Обаче след малко пак се звъни по същия телефон. Отново вдига нашия човек и казва: - Да...кажи миличко...трябват ти пари да отидеш на почивка?... хм ... 50 000 марки казваш?...няма проблеми, нали знаеш къде са парите - вземи си! След 10-ина минути се звъни отново: - Да ... кажи миличко ... трябват ти 100 000 марки да си купиш перлена огърлица?!?.. хм...няма проблеми, нали знаеш къде са парите - вземи си! Нашият човек затваря телефона и се замисля, а после изтърсва: А бе пичове, на кой е тоя телефон, бе?......
Борци 3,964 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как ще ядем диня без семки? - Като я крcстосаме с муха и като сцепиш динята, семките сами ще излитат. Дядото е на смъртно легло и вика внука си: - Закопах скъкровище. - Къде, дядо? - В земята. - По-точно, дядо. по-тчоно! - Земята - третата планета в Слънчевата система... “Запорожец” се ударил в “Мерцедес”. Шофьорът на зазката изтръпнал от ужас и се зачудил какво да прави. Най-накрая решил да се прави на глухоням. Наизскачали от мерцедеса мутри и тръгнали към заза. Шофьорът усилено започнал да ръкомаха, за да внуши на мутрите, че е глухоням. Мутрите от своя страна отворили багажника и извадили оттам калашници, заредили ги и казали: - Чичка, за колата някак си ще се оправим, дреме ни на нас, ама за тия жестове с ръцете - скъпо ще си платиш! Влиза в един дом търговски агент и започва да рекламира нов продукт: - Знаете ли, с килима може да се случи какво ли не... Излива върху килима мастило. Домакинята се хваща за главата. - Но сега, с нашият нов продукт килимът няма да ви вълнува вече... - Нов препарат срещу петна ли? - Не, ново успокоително... Мъж се връща вкъщи след лекарски преглед, запрята ръкава на ризата на дясната си ръка и вика жена си: - Жено, ела тук! Плюй сега! - Но... мъжо, какво ти става? Защо да плюя? - Плюй ти казвам и си затваряй човката! Жената плюла, а мъжът размазал плюнката. - Но... мъжо, какво е това? - Абе лекарят каза да мажа редовно дясната ръка със змийска отрова. Помагало против тендовагинит!