Едно семейство отглеждало пчели.
един ден мъжът отишъл при тях, но му се наложило да отиде в тоалетна, а там такава нямало. Решил да си свърши работата в храстите. Точно вече приключил и една разгневена пчела го ужилила по достойнството. Мъжът хукнал към къщи и викнал:
-Жено, кажи лек! А тя отговаря7
-Че то така си се надървил, сигурно те сърби, дай ще те почеша! И преживяли един бурен ден. Семейството имало навик да пуска тото-фишове и скоро спечелило голяма сума. Съпругът отново пита:
-А бе, жена, за какво ще харчим тия пари?
А тя:
-Пчели, мъжо, пчели още да купим!
Стоят си значи една компания борчета на една маса и се разплули като желета. По едно време звъни някакъв мобилен телефон. Единият от борците вдига и казва :
- Да... кажи миличко ..трябват ти пари да излезеш по магазините?...хм..1000 марки...няма проблеми, нали знаеш къде са парите - вземи си! - и затворил.
Обаче след малко пак се звъни по същия телефон. Отново вдига нашия човек и казва:
- Да...кажи миличко...трябват ти пари да отидеш на почивка?... хм ... 50 000 марки казваш?...няма проблеми, нали знаеш къде са парите - вземи си!
След 10-ина минути се звъни отново:
- Да ... кажи миличко ... трябват ти 100 000 марки да си купиш перлена огърлица?!?.. хм...няма проблеми, нали знаеш къде са парите - вземи си!
Нашият човек затваря телефона и се замисля, а после изтърсва:
А бе пичове, на кой е тоя телефон, бе?......