Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един борец отишъл в един магазин и казал: -Един акордион моля. И продавачката казала: -На борци не продаваме. Борецът облякал костюм и пак отишъл: -Един акордион моля. Продавачката отново казала че на борци не продава. Този път се облякъл като спортист и отишъл но отново пак същия отговор и тогава той попитал: -От къде позна че съм борец? -Ами това не е акордион а радиатор.
Борци 5,730 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия спира кола с пийнал шофьор. Шофьорът излиза от колата и жално казва: — Това е, прецахак се… Катаджията: — Да се обзаложим на пет стотака, че не си?! - Защо футболистите ги болят краката? - Защото не четат "Хамлет". Eдна мутра отива на работа с две черни ленти на ръката си. Шефа му го среща и го пита: - Защо си с две черни ленти, бе? - Шефе, какво да ти кажа, голяма трагедия - отговаря той. - Вчера майка ми умря... - Добре, но защо си с две ленти? - Нали ти казвам, шефе, голяма трагедия майка ми умря, обаждам се на брат ми, то и неговата майка умряла... В близката далечина се чернеела една бяла точка.Това било един млад старец, който седял прав на дървен камък и четял изгорял вестник наопаки...в първата статия пишело, че глухия чул,че слепия видял как куция гони влака да му напомпа гумите...И във втората пишело...че ще дадът 5 лв без пари на този който боядиса покрива на лятното кино с левия ръкав на потника си... Едно птиче умряло от студ и паднало на пътя. Минала една грозна крава и го посрала. От топлината на говното птичето се съживило и почнало да чурулика, че е живо. Чула го една котка и го извадила от говното. И го изяла. Няма значение колко е стара тази история, важно е че: не всеки, който се посере, ти прави лошо. Не всеки, който те вади от говното, ти прави добро. И още нещо имаше като поука: когато си до шията в говна, недей да чуруликаш много.