Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един борец отишъл на пазара, гледа едно старче продава плодове и зеленчуци. Вика му бореца: - Деде, какво е това бре ? А старчето му отговаря: - Амииии, ябълки! Бореца: - Ами сложи ми 3 кила от тях, ама всяка ябълка увий в цветна хартишка и сложи панделка. Аз си плащам. А това какво е ? - Амиии, портокали ... - Е, сложи ми 5 кила от тях, ама нали си знаеш - всеки портокал в цветна хартишка и с панделка. - Е, добре де ... щом си плащаш .... - Дедеее, а това какво е ? - Стафиди, ама не се продават !!!
Борци 4,115 прегледа
Следващ →

Още вицове

- За какво лежиш? - Нарекох президента и премиера мафиоти. - Мда-а-а, оскърбление на действащи държавни лица е серизоно престъпление... - Ама какво оскърбление? Аз лежа за разгласяване на държавна тайна. Срещат се двама скелети и едният пита другия: - Ти кога умря преди или след купонната система? Другият отговаря: - Аз съм жив... Лекар консултира доста пълна жена: - Госпожо, за да имате нормално тегло, трябва да сте висока 2,5 метра. Американски бизнесмен в Париж. Хотел "Риц". Предавайки багажа си на пиколото, бизнесменът му нарежда: - Когато се върна довечера ще имам нужда от разпускане. Искам в стаята ми да има осемнадесет годишна блондинка, каса с уиски, арфа и цукало! Изненадан пиколото не съумява да запази самообладание, затова бизнесменът обяснява: - Когато съм уморен от деловия ден и изпия бутилка уиски, все ми е едно да ли ще чукам 18 годишна блондинка или ще свиря на арфа, но цукало ще ми трябва във всички случаи! - Яж, сине, хляб! - Но аз не обичам хляб! - Яж и ще станеш голям и силен! - Но защо?!? - За да може да си заработиш хляба. - Но аз не обичам хляб!