Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Болен се обажда по телефона на личния си лекар и след кратък разговор се провиква: - Какво! Три седмици? Как така ще ме приемете след три седмици? Че аз дотогава може да съм умрял! Докторът: - Ще ви помоля да предадете на жена си, ако дотогава умрете да ми се обади да ви отмени часа при мен.
Лекари 3,647 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жената: — Учените твърдят, че сега хората живеят с десет години повече от преди. Мъжът: — Е,надявам се сега да намериш време да ми зашиеш копчето на ризата. - Как се нарича фен на Арсенал в костюм? - Обвиняем! - Моля ви, не ни изпращайте! - Ама как?! Да изпращам гостите си за мен е истинско удоволствие! В купето на влака пътуват мъж, жена и двама лекари. Жената през цялото време пили на главата на мъжа си и не му дава да вземе думата. По едно време мъжете излезли да запалят по цигара и лекарите се обърнали към съпруга: - Абе, как я търпиш тая кобра бе! Вземи иди в столицата, там правят страшни мозъчни операции, ще ти оправят жената, та ще стане мила и добричка, направо цветенце. Само двеста лева ще ти вземат. - Защо ми е? Аз сега я карам към Дупница, там обещаха за сто лева да я разстрелят. - Трябва нов хладилник да се купува! — Какво стана със стария, повреди ли се? — Не, няма къде повече магнитчета да слагам.