Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят няколко пияници в кръчмата и пият бира. По едно време единия взима със себе си няколко бутилки бира и се запътва към тоалетната. Приятелите му го последват и го заварват да излива бирата в писоара. - Какво правиш бе? Бирата ли не ти харесва или какво? - Не, напротив - много ми харесва; ама ми омръзна да съм посредник.
Пиянски 1,281 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тъща казва на зет си: - Кранчето в банята се повреди. - К`во ми пука къщата, да не е моя. - Котлонът не работи, поправи го. - К`во ми пука къщата да не е моя. Замислила се тъщата и му преписала къщата. - Котлонът не работи. - К`во ти пука къщата да не е твоя. Първа брачна нощ. Женихът води младоженката в спалнята. - Знаеш ли, скъпа, добре стана така, че не ми се отдаде до свадбата. Аз трябва да ти призная, в противен случай не бих се оженил за теб. - Не знаех?! Колко мъже така са ме зарязвали, докато не разбрах каква е работата! Иванчо и Марийка спорят: - Аз си имам кукла! - Аз си имам камионче! - Аз си имам топка! - Аз си имам пишка! - Пък мама каза, че като порасна ще си имам много! Не може едно общество да е здраво, ако аптеките са повече от спортните магазини. Иванчо отива на училище с надута буза. Учителката го пита: - Иванчо ,от какво ти е надута бузата? Иванчо отговаря: - От една оса. Учителката пак пита: - Ужили ли те? А Иванчо: - Нееее, тати я уби с лопатата.