В Лондон двама наркомани се качват на автобус. Единият от тях се качва на втория етаж и веднага слиза обратно, целият прибледнял:
- Приятел, не се качвай горе, там няма шофьор!
Седят няколко пияници в кръчмата и пият бира. По едно време единия взима със себе си няколко бутилки бира и се запътва към тоалетната. Приятелите му го последват и го заварват да излива бирата в писоара.
- Какво правиш бе? Бирата ли не ти харесва или какво?
- Не, напротив - много ми харесва; ама ми омръзна да съм посредник.