Баща дава наставления на сина си:
- И запомни завинаги: никога не трябва да се мисли лошо за другите хора!
- Защо?
- За тях въобще не си струва да се мисли...
На един борец му се развалил телевизорът.Повикал той техник да го
види.Техникът гледал, гледал и нищо не можал да открие.
- Нищо му няма на телевизора ти - казал техника.
А борецът отговорил:
-Абе, вчера докато си гледах телевизия и си бърках в ухото с един пирон,
нещо каза "пук" и говора изчезна.