Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ако програмист е на работа в 9:00 ч. сутринта, то значи е прекарал нощта на работното си място.
Програмисти 3,971 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тя: -Женени сме от десет години и досега не си ми купил нищо! Той: -Какво да ти купя,не съм те виждал да продаваш нещо! В магазин назначават нов младеж на работа като продавач. Собственикът му казва: - Ще постоя отстрани, за да видя как се справяш. Идва първият клиент. - Имате ли обикновени моливи? - Нe - отговаря му младежът и клиентът се тръгва. Идва собственикът и казва: - Така ще ми изгониш всички клиенти и нищо няма да продадеш! Трябва да казваш така: обикновени моливи няма, но имаме цветни, има и флумастери... Разбра ли?! Действай, аз се прибирам в кабинета си. След малко в кабинета връхлита разярен клиент и крещи: - Що за тъпак сте сложили на щанда?! - Какво се е случило? - пита го собственикът. - Питам го дали има тоалетна хартия, а той ми казва: "Извинете, нямаме, но имаме самозалепваща се за шмиргел"... - Чу ли, че вече може да има четвърта пенсия? - Да, първата е за парното, втората за ток,телефон и вода, трета за храна, четвъртата вече е лукс... - Моят прапрапрадядо дошъл в Америка да търси свободата, но я намерил за кратко... прапрапрабаба ми дошла със следващия кораб. Пенсионер към личния си доктор: - Има слух, че при вас в поликлиниката ще давате безплатно лекарства! - Проблеми със слуха - това е за съседния кабинет!