Из дневника на един студент:
- Първи ден, гладен съм....
- Втори ден, гладен съм...
- Трети ден, гладен съм...
- Четвърти ден, мама и тате пратиха пари :)
- Пети ден,... Не помня...
- Шести ден,... Не помня...
- Седми ден,... ГЛАДЕН СЪМ....
Тост:
"Да пием за нашите врагове, на които Господ да даде и коли, и гаражи, и големи апартаменти, и вили. И навсякъде да имат телефони, и постоянно да звънят на полицията, на противопожарната охрана и в "Бърза помощ"