Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Амбицията е тъпо оправдание, затова, че нямаш достатъчно разум, за да бъдеш мързелив.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Шотландец влиза в бар и си поръчва уиски. - За пет пенса или за десет? - пита барманът. - От какво зависи? - Ако седнете на маса е десет, а ако пиете прав е пет. - А ако го изпия на един крак?
Пиянски
03.10.2017
1,307 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Имал ли си такова чувство, когато купиш нещо уж ненужно, но на душата ти е едно такова приятно от това, че го имаш. - Аз така се ожених!
Два-три часа преди началото на феста - групите се подготвят, озвучителите редят апаратура и правят проби. Нашият герой (басистче!) прави индидуален саундчек насаме с бутилчица ракия, разбирай пие докато има, след което се смесва с тълпата. В един момент от сцената се чува нещо страшно - басиста свири сола. С дистер. Сам. Останалите от бенда се притесняват и барабаниста се качва на сцената да види какво става. - Какво правиш, бе? Онзи се обръща и казва (сърдито): - Виж какво, айде свирете малко по-силно, щото почти не ви чувам!
Учител обяснява на учениците правила за добро поведение: - По стълбището мъжът винаги върви пред дамата? А някой от вас знае ли защо? Иванчо се обажда: - Защото дамата не знае не знае на кой етаж живее мъжа.
Един човек отива в паспортна служба. - Добър ден, искам да си сменя името. - Ами по принцип не е голям проблем, но виждате ли, има много злоупотреби, хората се опитват да правят измами чрез подобни неща... Простете за любопитството, а вие как се казвате? - Иван Лайнаров. - Аха, ясно, с това трябваше да започнете, ще го сменим! Как искате да се казвате? - Петър Лайнаров.
Срещнали се две въшки и си приказват: - Ти, къде пребиваваш сега? - Ами в "триъгълника" на една жена. И ми е супер....топличко. А ти? - А аз в мустаците на един рокер, ама нещо ревматизъм вече почна да ме мъчи и ще трябва да сменям "адреса". Имаш ли някое добро предложение? - Разбира се. Защо не направиш и ти като мен? Срещат се пак след 3 дни: - Е, как е сега на новото място? - Ами, добре беше. Но на сутринта като се събудих, пак бях в мустаците на рокера...