Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Казват, че основните признаци за да сте в стрес са: - много ядете; - много пиете; - много пушите: - прекалено бързо шофирате: - правите неочаквани покупки. Хмм... не знам, как са другите, но в моите представи това си е идеалният ден!
Други 1,766 прегледа
Следващ →

Още вицове

Следствие: - Откъде имаш пари да си купиш мерцедес? - Имах БМВ, продадох го, доплатих още малко и си го купих. - А откъде имаше пари за БМВ? - Имах фолксваген, продадох го, доплатих още малко и си го купих. - А откъде имаше пари за фолксваген? - Имах лада, продадох я, доплатих още малко пари и си го купих. - А откъде взе пари за ладата? - Имах москвич, продадох го, доплатих още малко и си я купих. - А откъде имаше пари за москвич? - Продадох един мотоциклет, доплатих и си го взех. - А откъде имаше пари за мотоциклет? - Имах велосипед, продадох го, доплатих и си го взех. - А с какви пари го купи тоя велосипед? - Аааа, него вече го излежах. От близката горичка се разнесе звънлив момински смях, който постепенно премина в женски. Една майка викала на сина си: - Недей да ходиш повече на дискотека, че ще оглушеш!! - Спокойно, мамо вече ядох. - отвърнал сина. - Какво е идеалното тегло на привърженик на ЦСКА? - 3 колограма и половина, в тях се включва и урната. 1. - Добър ден, Теменужка може ли да се обади? - Нямаме такава! - Че посадете си! 2. - Добър ден, Обажда се Хан Аспарух, да сте виждали коня ми? Последва затваряне, а вие отново набирате същия номер, но този път: - Добър ден, обажда се коня на Хан Аспарух, моля Ви се не затваряйте, че много трудно се набира с копито! 3. - Добър ден, идваме да асфалтираме хола. Ние ли да качим валяка, или вие ще дойдете да го вземете? 4. - Добър ден, Иван може ли да се обади? - Имате грешка! - О, извинете! След малко отново се обаждате и казвате: - Ало, Иван се обажда, някои да ме е търсил? 5. - Ало, добър ден, обаждаме се от пощата! Колко Ви е дълъг телефонния кабел? - Амиии, около метър и половина! - Ми, стига Ви да се обесите! 6. - Ало, пожарната ли е? - Да, кажете! - Имате ли студена вода? - Да, разбира се! - Тогава си измийте добре краката!