Стои Mечо на ръба на една пропаст и вика:
- Прасчооо, Прасчооо...
Минава Mагаренцето Йори, вижда Мечо и го пита:
- Мечо, защо викаш така.
Мечо продължил да си вика, без да обръща внимание на магаренцето. Йори отново попитал:
- Мечо кажи ми защо викаш, иначе ще те набия.
Мечо отново не обърнал внимание на Йори и продължил да вика, стоейки на ръба на пропастта.
Йори се ядосал, засилил се с всичка сила към Мечо, за да го блъсне. Мечо обаче се отместил и Йори паднал в пропастта. Мечо започнал отново да вика:
- Магаренцееее, Магаренцеее...
Един Човечец отишал на доктор и се оплакал , че нямя деца.Доктора го поогледал и му казал :
- Виж сега просто топките ти не работят , ако искаш можем да пробваме нещо.
Човека без да му мисли се съгласил.
Доктора му сцепил тестисите и му пъхнал едно желязно и едно дървено топче. После го пратил да си ходи.
Минали десетина години и на улицата се срещнали двамата. Човечеца започнал да крещи от далеч :
- ЕЙ , докторе да си жив и здрав ! Имам двама сина! Единият е терминатор , а другия е Буратино !