Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между приятели в "Майчин дом": - Ама си грубиян! Казвам ти, че жена ми роди син, а ти питаш кой е баща му!!! - Извинявай, мислех, че знаеш…
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Изкарах десет години на необитаем остров. - С какво се изхранваше там? - Давах лодки под наем.
Разни
03.10.2017
2,023 прегледа
Следващ →
Още вицове
Американец, французин и един чукча решили да изпробват, кой от тях ще издържи най-дълго без да яде. Речено, сторено. За по-голяма достоверност този, който ще гладува го затворили в килия само с телефон. Американеца издържал три дни и позвънил по телефона, за да го пуснат навън. Французинът издържал една седмица. След него в килията влязъл чукчито. Минала една седмица, втора, чукчето не се обажда. Когато минал един месец решили да проверят какво става. Отвори ли килията и какво да видят. Чукчето стои на колене пред телефона и нарежда: - Телефонче, чукче гладен! Дай ям!
Имам такова усещане, че в главата имам навит будилник за 11 вечерта, който ми напомня:"Не забравяй да си хапнеш преди да легнеш!"
Влиза Иванчо при доктора: - Докторе, оранжав ми е! - Е как тъй от какво? - Ако знаех щях ли да съм тук! Прегледал го доктора, нищо нередно не открил. - Да не би да имаш някаккви оранжави гащи? - Не бе докторе, нищо оранжаво не нося! - Хмм... да не би в час по Химия да е станала некфа странна реакция??? - Не бе докторе и на училище не ходя! - Добре де какво правиш по цял ден?!?!? - Ми кво... кво... гледам порно, ям чипс.
Надзирател пита затворник: - Леглото удобно ли ти е? - Да! - Добре, сега ще го сменим.
- Скъпа, защо си се записала на бокс? - После ще разбереш.