Три склеротични бабички се събрали в къщата на едната .По едно време домакинята казала:
-Е-е-е,аз забравих кафе да ви направя.
Направила им кафе изпили го те и след малко едната казала на домакинята:
-Ама,Пено,ти кафе няма ли да ни направиш?
-О,извинявайте,забравих-ей сегичка ще направя.
Пак го изпили и другата казала:
-Ама,Пено,вие кафе нямате ли у вас,на празна маса ли ще ни държиш?
-О,боже,как съм пропуснала да сложа по едно кафе,ей сега ще ви донеса.
Изпили си пак кафето и двете бабички си тръгнали.Вървят и си говорят.Едната казала:
-Ей-й-й,тая Пена едно кафе не щя да почерпи!
Другата:
-Коя е тая Пена дето е толкова стисната.
Един пич отишал на доктор и се оплакал :
- Докторе, гледай !
Сваля момчето дънките си и доктора вижда, че едната му топка е синя.
- Я ?!? за първи път виждам такова нещо - възкликва доктора! -Ще трябва да ти отрежем тестиса!
Отрязал го ,но след една седмица момчето пак идва.
Сваля дънките и показва другата топка :
- Гледай бе докторе ! И тя е синя!
- Брей момче ,това ще е нещо инфекциозно и ще трябва да я отрежем и нея !
Отрязал я!
След една седмица момчето пак идва при доктора:
- Докторе ,гледай !!!!
Сваля дънките и показва пениса си :
- Гледай го ! И той е станал син !!!
Доктора го погледнал очудено :
- Абе момче , тия дънки да не пускат бе ?