Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Млад талантлив артист дебютира в пиеса на Молиер. След представлението възрастен колега му казва: - Ако Ви беше гледал авторът, щеше да се обърне в гроба си! - И щеше да заеме нормалното си положение, защото миналата вечер вие играхте тази роля.
Разни 1,569 прегледа
Следващ →

Още вицове

- В колко часа? - попита той. - В шест часа! В шест - каза тя твърдо, - и имай предвид, че никой няма да те чака! И наистина, когато той отиде, никой не го чакаше. Във влак пътували поп, съдия и обикновен човечец. Станало дума кой от тримата е най-важен. Попът казал: - Който ме срещне, ми казва ваше преосвещенство. Съдията казал: - Мен пък, като ме срещне някой, ми вика ваше превъзходителство. Дошло ред и на третия спътник, който казал: - А бе, не се карайте, няма по-важен от мен. Аз, като вляза някъде, ме посрещат с "Господи, пак ли си ти!". Иванчо бил на война. Пуснали го в отпуска и право в къщи. Казал на Марийка да излязат за малко навън. -Я погледай , Марийке поляната , небето , дърветата -занареждал той. А Марийка:- Защо ми е да ги гледам? -Как защо?-отвърнал Иванчо- като влезем вътре цяла седмица ще гледаш само тавана. Много свит студент обяснява на приятел: - Пич, имам напредък!!! Вчера съквартиранта ми доведе две колежки в квартирата да играем белот!! Другия: - И какво стана? - Ми как какво, бихме ги!!!! Омръзнало ти е да пътуваш в препълнени автобуси? Искаш Х6 и 8-стайна къща? Мечтаеш да почиваш в Тайланд? Искаш?!! Тогава бързо натисни "Изход" и работи, бе! Работи здраво!!!