Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Жена, като ми се припие бира - да ме събудиш! - Е аз откъде да знам кога ще ти се припие?! - Няма проблем, ти само ме събуди!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Предизборните обещания на политиците плавно преминават в следизборни увъртания.
Професионални
03.10.2017
3,247 прегледа
Следващ →
Още вицове
Блондика в сексшопа: — Искам ето тези вибратори – синия, зеления и червения. Продавача: — Ето синия, ето и зеления, а червения не се продава – това е пожарогасителя!
- Защо петелът пее цял живот? - Защото има много жени и нито една тъща!
Пътува Петър със самолет и си включва лаптопа и вижда съобщение: "Намерено е ново устройство - самолет Боинг 737. Продължаване на инсталацията: yes/no?"
Мъж влиза в аптека и пита аптекаря: - Абе имаш ли от онея релефните презервативи за по-силно усещане? - Да, разбира се, че имаме - казал аптекаря. - Добре дай ми един. Не, знаеш ли какво, я ми дай още един щото днеска на вечерята ще дойде целия и род и реших да изчукам и сестра и. Не, не, чакай, дай ми направо 3 презерватива щото и майка и е яка и не е за изпускане. - Както желаете господине. На вечерята мъжът не хапнал нищо. - Какво има скъпи, защо не ядеш нищо. - пиатла жената - Храната не ти харесва? - Не скъпа, харесва ми, но защо не ми каза по-рано, че баща ти е аптекар.
Еврейско семейство. Звъни телефона - обажда се синчето, което живее в Америка. - Мамо, здравей. Имам добри новини. - Да, скъпи, какви? .. - Ами нали вие с татко бяхте против моите хомосексуални наклонности? Е, сега вече си намерих момиче. - Браво! Ама да не е някоя чужденка? - Не, от еврейско семейство е. - Ама да не е бедна? - Не, много добре си е. Живее в Бевърли Хилс. Казва се Моника Люински. Майката размишлява известно време и казва: - Синко, ама все пак защо ти трябваше да се разделяш с онзи хубав негър?