Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Професор изнася лекция по морал в колежа: - И ако се намирате в такава ситуация, че всеки момент можете да изпаднете в съблазън, то помислете, че не бива за един час удоволствие цял живот да ви мъчи съвестта! Една прелестна блондинка въздиша замечтано и с тих глас го пита: - Извинете, господин професоре, а как да направим така, че удоволствието да продължи цял час?
Студентски 3,236 прегледа
Следващ →

Още вицове

Става наводнение и пращат при дядо поп хора да го измъкнат. - Не - отказва попът, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси! Нивото се покачва и пращат лодка: - Дядо попе, ела бе! Още можеш да се измъкнеш! - Не, аз тук ще се моля на Господ... Водата вече залива църквата. Идва полицейски катер: - Дядо попе, последен шанс, качи се! - Не, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси... Попът се качил вече на камбанарията, идва хеликоптер: - Дядо попе, моля те бе човек, ще се удавиш! - Няма, няма, аз тук, горе, ще се моля на Господ той ще ме спаси! Всички си отишли, водата заляла всичко, с последни сили попът се е хванал за кръста на покрива на църквата и се моли: - Абе, Боже! Аз толкова Ти вярвах, така Ти се молих, защо не ми помогна? Отгоре се чува гневен глас: - Абе, идиот! Аз що транспорт изпратих за тебе! Ловец поканил другари на вечеря и ги гостил с някакъв превъзходен апетитен дивеч. Гостите ошушкали всичко и го запитали какво е това, което им е поднесла домакинята. - Как какво, че това е заек! - Я, отде го намери тоя заек по наште места! - Ами вчера, тамън излизам от къщи, го гледам точно пред мене заека, стои пред вратата и ме гледа… Вдигнах пушката, баам точно в десятката… не успя и едно "мяу" да каже! Червеноармейците хванали един от белите и почнали да го разпитват. След няколко часа Петка докладва на Чапаев: - Нищо не казва, гада! - А вие бихте ли го? - Бихме го. - А в бъчва с вода давихте ли го? - Давихме го. - Хм… Я му дайте да помирише партенките ми. - Е, Василий Иванич, ние да не сме някакви зверове! Всеки си има проблеми - ето на мен ми се развали банкнотоброячната машина... Най-нелепото попадене в ада - да се спънеш на прага на рая и по навик да кажеш:"По дяволите!"