Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво правят блондинките след като станат от сън? - Отиват си у дома.
Блондинки 2,815 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутра карал БМВ-то си със 120км/ч. Вътре музиката дънела яко, имало какви ли не лазерни светлини, чудеса... По едно време видял как го задминава... трабант. Пощурял мутрата и дал газ. След малко обаче трабантът пак го задминал. Дебеловратият го приел направо като лична обида и настъпил газта до тенекията. След малко обаче трабантаджията пак го настигнал. На оня вече му кървясали очите от злоба и си казал: "Ще взема да го смажа тоя." Качен почти на волана и залепен на предното стъкло, дал газ колкото може. Като настигнал трабанта, му изревал: - И сега к’во, а? Шофиорът на трабанта го погледнал спокойно и отговорил: - Ами сега... на втора. Най-после е факт преносимостта на мобилните номера...от един алчен оператор при друг такъв. Мъжете са като bluetooth, докато са близо - връзката е добра. Когато са далеч - веднага почват да търсят нови устройства. Жените са като wi-fi, виждат всички, но се включат към най-силния. Един късен следобед, госпожа О’Мали, отваря входната си врата и заварва пред нея директора на пивовоарната, в която работи мъжът й. В мига в който забелязва неговия печален поглед, тя ужасена пита: - Господи какво е станало с мъжа ми! - Ами, госпожо, той падна в казана с прясната бира и се удави! - Аууууу, ужас, дано поне си е заминал бързо от този свят! - Госпожо, незнам как да Ви го кажа, но три пъти излиза да пикае... Излизат семейство бълхи от театъра и мъжът казва не жената: - Сега пеша ли ще се прибираме или искаш да си хванем куче?