Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако в бензиностанциите се пазаруваше както в българските аптеки: -Добър ден! Заредете ми гориво. -Какво да бъде? Бензин или дизел? -Май бензин беше. -Какъв вид да бъде? -Безоловен, оловния ми цапа ауспуха и мирише лошо. -Вече не се произвежда бензин с олово, от няколко години. Аз Ви питах 95 или 98 да сложа? -Ами не знам, има ли някаква разлика? 98 трябва да е по-пречистен, нали? -Добре. -Уф, ама той бил скъп. Сложи ми 95, пет килограма! -Господине, бензина се мери с литри, пет литра ли желаете? -Слагай там, ти знаеш...Взел съм само 4 лева, ще ми стигнат ли? -Не, само за 2 литра имате пари. -Големи скъпари сте тук! Сложи ми само 400 грама, за да ида до другата бензиностанция, там направо сипват, без да ми задават глупави въпроси.
Лекари 3,811 прегледа
Следващ →

Още вицове

На седмия ден Бог решил да си почине и Чък Норис поел нещата в свои ръце. Жена се буди през нощта и чува плач от кухнята. Влиза и вижда мъжа си на пода реве: -Какво ти е скъпи? Мъжът: -Ти помниш ли, преди 20 години, на тази дата баща ти ни хвана да се любим? -Помня. -И ми каза: "А сега мойто момче или се жениш за дъщеря ми, или 20 годинки в затвора не ти мърдат" -Помня!-казала жената. -Ами,днес вече щях да излизам! Трима мъже се хвалят със сексуалните си подвизи: - Миналата седмица почнахме да се чукаме с една мадама по време на новините от осем часа по телевизията, а свършихме чак след филма. - А аз пък с една мадама... Като почнахме вечерта, та чак сутринта свършихме! - А аз като почнах една мадама миналата седмица... - Какво? - Ами така и не свърших. Прибира се мъж у дома си и гледа: В коридора - 16 голи мъже, влиза в кухнята - 16 голи мъже, влиза в хола - 16 голи мъже, влиза в спалнята и вижда жена си между 20 голи мъже и я пита: - Жена какво става тук? А тя: - Абе мани, мани днеска е нек`ва страшна лудница... Съсед пита приятеля си: - Абе, жена ти много се е разхубавила напоследък? - Защо мислиш така? - Вчера я мернах набързо, отивахте някъде с колата. - Не бе, объркал си се. Карах булдога на ветеринар.