Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ако в бензиностанциите се пазаруваше както в българските аптеки: -Добър ден! Заредете ми гориво. -Какво да бъде? Бензин или дизел? -Май бензин беше. -Какъв вид да бъде? -Безоловен, оловния ми цапа ауспуха и мирише лошо. -Вече не се произвежда бензин с олово, от няколко години. Аз Ви питах 95 или 98 да сложа? -Ами не знам, има ли някаква разлика? 98 трябва да е по-пречистен, нали? -Добре. -Уф, ама той бил скъп. Сложи ми 95, пет килограма! -Господине, бензина се мери с литри, пет литра ли желаете? -Слагай там, ти знаеш...Взел съм само 4 лева, ще ми стигнат ли? -Не, само за 2 литра имате пари. -Големи скъпари сте тук! Сложи ми само 400 грама, за да ида до другата бензиностанция, там направо сипват, без да ми задават глупави въпроси.
Лекари 3,809 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджии спират мутра и го карат да си отвори багажника. Отваря той, а вътре - "Калашник". - Кво е тва бе? - пита единия. - Как кво бе, калкулатор! - казва борецът. - Бе ти на луди ли ни прайш, бе. Т’ва си е автомат. - Чакай, чакай. Имаш ли си калкулатор - попитал мутрата. - Да - казал катаджията и го извадил. - Глей ся, твоя е за първоначални сметки, а моя е за окончателни. Влиза един човек в автосалон и казва: — Искам такава кола, която не просто да върви, ами да лети направо, да е суперманевренна, голяма вместимост, с отлични спирачки… — Приятел, на теб май ти трябва маршрутка! - Келнер, защо в кюфтетата има косми? - Господине, готвачът е с една ръка и ги оформя на гърдите си... - По-добре ми донесете... Келнерът прекъсва учтиво госта: - Не си поръчвайте пълнени чушки, защото ако знаете как ги пълни... В гражданското: - Съгласен ли сте да вземете тази жена? - Не. - А тази? Едно изкуство винаги ще принадлежи на народа - изкуството по оцеляване.