Една вечер Пешо се прибира в къщи и хваща баща си да лъска бастуна, и го пита:
-Тате какво правиш?
A той отговоря:
-Галя една кукла.
В 2 през нощта, пристига бърза помощ и една съседка, пита Пешо какво е станало, и той с най-невинният детски глас отговаря:
-Ами, тате ми показа една кукла, аз я погалих, тя ме оплю, аз й ЧУПИХ ЯЙЦАТА.
Срещнали се двама приятели бизнесмени: - Какво става, как е?
- Решил съм да намеря работа на моя син, сам да се оправя вече.
- Нямаш проблеми, пращаш го при мене, получава служебен апартамент, служебна кола, почва с 1000 лева заплата
- Да, ама аз исках да започне от нулата - да ходи с градския транспорт на работа, д...а получава 150 лева на месец...
- О, не знам как ще стане, хората учат по пет години за такава работа!