Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Кабинетът на психиатъра. Докторът към пациента: - В крайна сметка, ако наистина сте компютър - както твърдите - къде ви е CD-ROM-ът, къде са ви клавиатурата, мишката, че и джойстика накрая? Къде?? - Да покажа ли, а?? Да покажа...?
Програмисти 5,471 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пратил Господ Дева Мария на земята да му каже как живеят хората. Праща тя телеграма от Русия: "Тук хората пият, и пият, и пият. От дъжд на вятър работят. Обшо взето - ужас". Праща втора телеграма от България: "Тук хората пият, работят и се ебат. Общо взето - умряла работа." Праща от Западна Европа: "Тук хората работят пет дена и живеят два. Общо взето има ред. Утре летя за Америка" Чака Господ вести от Америка, ама няма нищо. Праща Свети Петър да провери какво става. Отива той и какво да види - седи Дева Мария на една поляна, около нея разни хубавци, свири музика, ядене и пиене много, хората весели. Видяла го Мария и се провикнала: - Пепи, кажи на Боги, че Мими няма да се връща. Поисках от майка ти снимка, а тя ми подари пъзел. Колко автомонтьора са нужни, за да сменят изгоряла крушка? - Шест! Първият ще млати крушката с чук, а петима ще тичат за резервни части. Големият и малкият Джо се заразправяли: - Ей, човек! Намерих си за поебаване от градо. Голяма работа! Спирам си коня под прозореца, качвам се в апартамента и се почваме. Само да се прихлопа на вратата дим да ме няма. През джама, на коня и газ... - похвалил се малкия Джо. Големият Джо решил и той да пробва как е. Намерил си любовница от града. Спрял си коня под прозореца. Качил се до 8-мия етаж. И започнали див животински секс. През това време заваляло. След 5 минути на вратата се почукало. Джо си нахулил гащите набързо и през джама. Момичето отворило вратата и ко да види? Кон. - Извинете! Аз съм коня на големия Джо. Бихте ли му казала, че навън заваля дъжд и аз се премествам под навеса на сухо... Блондинка отива на лекар. - Какво ви е на ръката? - Удари ме ток от един електрически стълб. - А на крака? - Върнах му го...