Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Девойка се оплаква на годеника си: - Татко фалира... - Гад! Знаех си аз, че ще намери начин да ни раздели.
Разни 1,961 прегледа
Следващ →

Още вицове

Руснак в командировка в Грузия. Разболял се и тръгнал да търси поликлиника. Пита наред, но всеки вдига рамене, клати глава: - Поликлиника? Ай, не знаю, дорогой! Накрая един грузинец му обяснява: - Поликлиника? Тръгваш наляво, вървиш, вървиш, ще видиш една бяла къща - това още не е поликлиниката. Завиваш надясно, вървиш, вървиш, ще видиш друга бяла къща - и това не е поликлиниката. Завиваш пак, после наляво, направо, надясно - ще видиш трета бяла къща с хубава ограда пред нея. На оградата има дупка. Тая дупка аз я пробих, а къде е поликлиниката - не знаю, дорогой! Обяснението в любов често напомня сигнала за точно време по телефона - вярно е само в момента на произнасянето. Две приятелки си говорят. Едната се оплаква: - Представи си значи, когато се срещам с моя всеки път ми подарява увяхнали цветя! - Опитай да дойдеш на време за срещата. Върви човек в пустинята, вече умира от жажда и вижда кладенец със бистра вода. Обаче до кладенеца стои огнедишащ змей. Човека вдига рамене, няма какво да губи и напада змея със бойни викове. Бие го, бие го, почти го утрепва. Змея се надига със сетни сили: - Абе човек кво ти става, що ме млатиш? - Ами искам да пия! - Пий бе, кой те спира... Прибират се след среща джентълмен и дама, като за пръв път ще влязат в неговият апартамент. Дамата спира за миг преди да той отключи и казва: - Спри! Искам да видя как точно ще отключиш вратата - по това може да се разгадае какъв ще бъде в леглото един мъж... - Дай ми пример...- отговаря джентълменът - Ако мъжът рязко набута и завърти ключа, след което грубо отвори вратата - това значи, че ще бъде груб, брутален и нетърпелив в леглото, а това не е за мен, ако пък не може дълго време да улучи ключалката и ръката му трепери - това значи, че е неопитен и също не е за мен...как обикновено отключваш вратата? - Ами...- отговорил джентълменът - преди да направя каквото и да е облизвам добре ключалката...