Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Девойка се оплаква на годеника си: - Татко фалира... - Гад! Знаех си аз, че ще намери начин да ни раздели.
Разни 1,959 прегледа
Следващ →

Още вицове

Скъпи Дядо Коледа! Цяла година бях добричък. Подари ми, моля те, истински пистолет и радиостанция, че до сега ходех, като дебил, с детски играчки. Участъков инспектор от полицията Петров. Каква е приликата между жената и динята? Всички я чукат, а един я взима накрая ... Аграрна комисия с "n" на брой членове, разследват загубите на намираща се в близост до военно въздушна база кооперация. Вървят из нивите и агронома се оплаква: - Абее. Имаше марокански скакалци, сушаааа... - и точно в тоя момент до тях тупнал един пишман - парашутист, чийто парашут не се отворил и агронома: - А, па ей от тоя, бял ден не видяхме... Говорят си двама слаботелесни: - Какво става със Жоро, отдавна не съм го виждал? - Няма го вече Жоро… - Защо бе, какво е станало? - Нападна го един комар. Изпи му кръвчицата… Жрецът на индианско племе, живеещо в резерват в Америка, трябвало да познае по звездите каква ща е зимата- тежка или лека, и ако трябва, индианците да започнат да събират дърва. Но дошла вечерта, започнал ритуалът и жрецът се понапил. Взирал се в звездите, взирал се и след като нищо не разпознал си помислил: "Ако им кажа че зимата ще е мека, може да не уцеля и да имам големи проблеми. Нека по-добре да съберат дърва." Жрецът казал: - Братя мои, зимата ще е тежка! Трябва да събираме дърва. Минал месец, жрецът си помислил: "Дали пък не прекалих? Я да проверя прогнозата в близкия щат!", и отишъл да пита каква ще е зимата. Метеоролозите му отговорили: - Зимата ще е много тежка! - По какво познахте - попитал жреца? - Ами индианците вече цял месец събират дърва като луди!