Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На изповед при свещеника е готина мадама с дълбоко деколте. Свещеникът гледа в деколтето и си повтаря: " О, Боже!" От небето се чува глас: " Най-после да ме повикаш да видя нещо, което да си струва!"
Разни 1,829 прегледа
Следващ →

Още вицове

Семейна двойка заминава на риболовна ваканция. Мъжът обожава риболова, а жената предпочита да си чете, изобщо не е спортен тип. Една сутрин, след няколко часов риболов, той решава да поплува. Жената поема управлението на кораба, но незнаейки много как се управлява, решава да пусне котва на едно тихо местенце. След малко обаче при нея пристига човек от охраната и я пита: — Мога ли да знам какво правите тук? — Ами, чета книга, не виждате ли? — Вие сте в забранена за риболов зона… — Е, да но аз не ловя риба… — Да, обаче имате оборудване, така че ще ви глобя… — Хмм, ами добре, но ако вие направите това, то аз ще ви обвиня в изнасилване.. — Но, аз дори не съм ви докоснал… — Вярно е, но имате оборудване… Някакъв шотландец бил известен със своята неразговорливост. Влиза в една бръснарница. Питат го: - Подстригване? - Аха. - Бръснене? - Аха. - Горещ компрес? - Аха. - Одеколон? - Аха. - Двадесет и пет лири. - Охо Учителят пита първокласничката Сабине: -Пак идваш със закъснение на училище,можеш ли да ми дадеш едно разумно извинение? -Защо извинение,нали вчера вие казахте,че за учението никога не е късно! На една жена мъжът и умрял. Жената започнала всеки ден да ходи на гробището и да ридае: - На кого ме оставииииии... Нямам си палто за зимата, нямам дърва за печкатаааааа... Ти, мерзавецо, ти не помисли за менееееее... Това се повтаряло всеки ден. На пазача на гробището му писнало и един ден и казал: - Госпожо, те умрелите всяка вечер излизат от гроба да се разходят. Ако искате, да кажа на съпруга ви за вашите претенции. На следващата сутрин жената пак идва на гробището, намира пазача и пита: - Говори ли с моя мерзавец? - Да, госпожо. И искам да ви кажа, че съвсем не сте права. Човекът каза, че непрекъснато мисли за вас. Още каза, да ви предам, че в момента не може да направи нищо, защото е още нов. Ако можете да изкарате някак зимата, а на пролет щял да дойде да ви вземе при него... Благодаря на Колумб, ако не беше той, всички американци щяха да живеят при нас, в Европа.