Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Последен в кампанията на Георги Първанов за втори мандат се включи Георги Първанов...уж.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
На изповед при свещеника е готина мадама с дълбоко деколте. Свещеникът гледа в деколтето и си повтаря: " О, Боже!" От небето се чува глас: " Най-после да ме повикаш да видя нещо, което да си струва!"
Разни
03.10.2017
1,828 прегледа
Следващ →
Още вицове
Влиза един човек с велосипед в църквата и обяснява на шашнатия поп: - Да не ми го откраднат. Попът му казал: - Изнеси го на двора, светият дух ще ти го пази. Оставил човекът велосипеда в двора, върнал се обратно в църквата и започнал да се моли: - В името на отца и сина, амин! Попът го попитал: - Ами къде ти е Светият дух? - На двора. Пази ми велосипеда...
Докторката изписван на Лъчо лекарство, той: - Напишете ми и удостоверение, че съм идиот. - Защо? - Мисля, че ако капките за нос са 19 лева, без такъв документ в аптеката не трябва да ми ги дадат.
- Их, тате, толкова си невнимателен... - Ами невнимателен съм, я. Ако бях по-внимателен, ти нямаше да се родиш.
- Докторе, кажете, тези таблетки, които сега ми предписавате, имат ли някакъв силен страничен ефект? - Имат. От тях видимо отслабва портфейла.
Един просяк не бил ял от седмица и застанал под едно дърво и почнал да се моли: - Господи моля ти се дай ми нещо да ям, че ще умра. И от дървото паднало едно пърче месо. Просякът го изял и си тръгнал. Това се повторило още няколко пъти и на четвъртия път бедняка решил да провери от къде идва това месо качил се на дървото и гледа един прокажен си скубе ръцете. - Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича.