Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две мухи решили да си търсят късмета. На раздяла се разбрали след известно време да се видят пак и да разкажат как се е променил живота им. Видяли се след година и едната казала: - Живея на черноморието - слънце, море много е готино! Втората казала: - Аз съм в една казарма на север и е много студено! Живея в мустаците на един сержант! - Не! Иди в гащите на новаците! Те не се къпят, ще ти е топло и ще си в безопасност! Срещнали се след още една година и втората муха заразказвала: - Послушах ти съвета и наистина се настаних в гащите на един млад новак, но нещо стана, докато си спя, изведнъж светлина, нещо се случи... после съм припаднала. Когато се събудих се оказах в мустака на сержанта!
Семейни 3,043 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отиват двама пияни на стадиона и решават да играят футбол. Единият казва: - Аз ще бъда двата отбора и съдиите. Абе всички на терена. Другия отговаря: - Добре, тогава аз ще бъда публиката. Почва се играта. По едно време тоя дето е публиката замерва играещия с кутийка от бира. Играча се ядосва и вика: - Абе идиот такъв, от 25 човека на игрището как баш пък мене уцели! - А ти как разбра че от 50 000 публика точно аз съм те уцелил, бе! - Добре, че си идваш навреме! Не се справям със сина ни! - Какво е направил? - Когато се прибирахме от училище към къщи, той ме попита какво продава в парка гримираното момиче с много къса мини-пола. - Нищо лошо де! Нормално любопитство! - Да, но като се прибрахме си разби касичката... Как се избира сладолед: 1. Мъжа: — Имате ли сладолед? — Има. — Дайте един. 2. Жена: — Имате ли ванилов сладолед на клечка, с шоколадова глазува, посипана с ядки? — Не. — Ще потърся другаде. 3. Дете: — Имате ли сладолед за 50 стотинки? - Докоторе, мъжът ми често скърца със зъби насън. Това признак на старост ли е? - Какви ги говорорите?! Признак на старост ще е, когато почне да си слага зъбите в чаша за през нощта. Седят трима приятели на бира. Единият се оплаква: - Аз само три дни в месеца успявам да си говоря нормално с тъщата. - А аз само два - жалва се другия. - Пък аз нямам проблеми - казва третия. - Е как така?!?! - питат в един глас другите двама. - Ами нямам тъща...