Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, този пациент има 40 градуса... - Какво чакате тогава? Сипвайте!
Лекари 4,361 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шофьор на камион сменя спукана гума. Навън е голям студ. Докато сменя гумата си мърмори: - Права беше мама, като казваше: "Учи да станеш гинеколог! И парите са доста добри и ръцете винаги ще са ти на топло." Умрял един човек и отишъл при свети Петър! Гледа го Свети Петър и му казва: - Виж сега аз, че ще те пусна в рая ще те пусна, обаче искам да ми кажеш как наеба комшииката! - Ами как свети Петре, покани ме тя на кафе и така от приказка на приказка, то стана работата! - отвърнал човека. - Добре бе деба, ами я кажи тогава как после наеба и комшията! - Ами как свети Петре, комшията ме извика да си поприказваме малко, да се видим и... така, от приказка на приказка го наебах и него! - Я влизай ти тогава по бързо в рая, че много се заприказвахме. Screen saver за телевизора: изгася се екрана, ако в продължение на 5 минути не е натиснат бутон на дистанционното... Докторе, дойдох при вас, защото предишният ми лекар много бързо ми поставяше диагноза и бързо действаше. - Какво имате предвид? - Ами веднъж ме болеше гърло и той веднага ми изряза сливиците. Вторият път ме болеше стомах и той ми изряза апендикса. Дойдох при вас, защото сега пък ме боли глава... Няколко приятели си говорят как биха се отървали от тъщите си. Единият казва: - Ще купя отрова, всеки ден по малко, по малко в кафето... докато умре. Другият: - Аз пък ще й подаря нова кола. Обаче ще й повредя спирачките. Тя ще се качи да се повози, ще настъпи газта, няма да може да спре и ще се разбие някъде. Третият: - Аз пък ще купя десет опаковки аналгин. - Защо? - Ще ги изсипя всичките в тигана и ще ги разбъркам докато се стопят. - Ама за какво? - Ще ги излея в голяма форма и ще направя от тях едно огромно хапче аналгин. - И какво? - Ще влезе тъщата в кухнята, ще го види на масата, ще каже - я, какво голямо хапче аналгин... - Е, и? - А аз в това време отзад с брадвата по главата...